Tipi 400
De Tipi 400 biedt een unieke kampeerervaring en is geschikt voor 4 tot max 6 personen.
De warme zandkleur staat garant voor een natuurlijke sfeer. De tent is van professionle kwaliteit en is voorzien van een inritsbaar grondzeil.
Eigenschappen:
- Doorsnee: 4M
- Hoogte: 250/60 cm ingang: 156 cm
- Gewicht: 27KG
- Oppervlakte: 12,4 M²
- Grondzeil: Inritsbaar
- Afmetingen ingepakt: 90 cm, Ø 32 cm
- Aantal personen: Comfortabel tot 2 personen op echte bedden, 4 personen op veldbedden en luchtbedden en slaapmogelijkheid tot 6 personen op matjes.
Prijzen:
| 4/6 persoons tent | Set-prijs op en afbouwen |
Weekend / midweek | € 85,00 | € 30,00 |
Extra dag / nacht | € 12,50 |
|
Extra's te huur
Het is ook mogelijk om bij ons de inventaris te huren. Denk aan veldbedden, luchtbedden, tafels met banken, enz. Voor ons overzicht klik op het kopje inventaris.
Bezorgen
Bezorgen is ook mogelijk (Wij rekenen 50 cent per gereden km bij 5 tenten of meer wordt de km prijs hoger, afhankelijk van het aantal tenten). Informeer bij ons voor de prijsopgave.
Borg
De borg bedraagt 75 euro. Deze krijgt u retour wanneer u de tent schoon en zonder schade weer inleverd.
Meest recente reacties